Wikings s.r.o., výhradný dovozca nápojov Derby a Pit Bull pre Slovenskú republiku a Maďarsko.

SK    HU    PL

o nás kontakt  

   

 

 
  WIKINGS
        » O nás
        » Kontakt
        » Reklama
        » Videoklipy
 
  NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE
     Derby
        » Derby 0,25 L
        » Derby 0,3 L
        » Derby 0,5 L
        » Derby 3,0 L
     Derby Cola
        » Derby Cola 0,25 L
        » Derby Cola 0,3 L
        » Derby Cola 0,5 L
        » Derby Cola 3,0 L
     Coffee Cola
        » Coffee Cola 0,25 L
        » Coffee Cola 0,3 L
        » Coffee Cola 3 L
     Derby Plus
        » Derby Plus 0,25 L
        » Derby Plus 1,0 L
        » Derby Plus 2,0 L
     Derby Milk
        » Derby Milk 0,33 L
        » Derby Milk 1,0 L
     Ice Tea
        » Ice Tea 0,5 L
        » Ice Tea 2,0 L
     Pokémon
        » Pokémon 0,33 L
     Victoria
        » Victoria 0,5 L
        » Victoria 3,0 L
     Pit Bull
        » Pit Bull 0,25 L
        » Pit Bull 0,33 L
        » Pit Bull 0,5 L
        » Pit Bull 2,0 L
     Aquarius
        » Aquarius 1,5 L
     Cuba Punč
        » Cuba Punč 3 L
     Bambino
        » Bambino 1,0 L
        » Bambino 2,0 L
 
  ĎALŠIE AKTIVITY
        » Ponuka ubytovania
 
  ODKAZY
        » YouTube video 1
        » YouTube video 2
        » YouTube video 3
        » YouTube video 4
        » Pit Bull na Facebooku
 

 

 
 
   Ponuka ubytovania - Balaton, Révfülöp
Balaton je najväčšie jazero strednej Európy. Niekedy je nazývaný aj Maďarským morom. Slovenských návštevníkov sem láka nielen jeho ľahká dostupnosť, ale i množstvo kultúrnych akcií prebiehajúcich v jeho okolí. Za všetky spomeňme festival folklóru Zlatá mušľa, organové koncerty, historické bojové hry a jazdecké sprievody.

Pre milovníkov vody alebo pre ľudí zbožňujúcich krásy leta, teplo, slnko a gurmánske jedlá je v ponuke týždňový pobyt na Balatone v ľubovoľnom termíne v našich ubytovacích priestoroch. Ide o kompletne vybavený a zariadený rekreačný rodinný dom, nachádzajúci sa v maďarskom letovisku Révfülöp, vzdialený cca 100 metrov od vodnej plochy a kúpaliska. Vybavením a kompletnou kuchyňou uspokojí nároky desiatich ľudí. Svojim umiestnením je vhodný aj na rodinné dovolenky.

Má ubytovaciu kapacitu 10 lôžok v štyroch dvojlôžkových a trojlôžkových izbách. Útulná spoločenská miestnosť s krbom a kuchynkou je vybavená sporákom, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a varnou kanvicou. Možnosť útulného posedenia a prípravy špecialít v záhradnom krbe. Parkovanie je v cene pobytu a je možné priamo pri dome v priestrannom dvore. Bližšie informácie a aktuálne ceny získate na našich telefónnych číslach alebo e-mailovej adrese.

Fotogaléria Balaton, Révfülöp         
Orientačná mapa Balaton

 
 
  
Ponuka ubytovania - Balaton, Pálköve
Severný breh Balatonu je lemovaný horami, čomu zodpovedajú i tunajšie prudké a svahovité pláže. Južné pláže sú naopak mierne a vhodné na brázdenie po pobreží či detské hry. Okolie Balatonu, ktoré je lemované vytesávanými domami tunajších starousadlíkov, poskytuje skvelé možnosti pre rybárčenie. Členitý terén zase predstavuje skvelú možnosť pre milovníkov turistiky. Voda v Balatone je tak čistá, že je možné ju piť, vyplýva to z testov zahraničných odborníkov.

Ďalší objekt, ktorý vám Wikings s.r.o. ponúka na prenájom, sa nachádza v letovisku Pálköve na severnej strane Balatonu, asi 2 km od obce Révfülöp, v tichom pokojnom prostredí, zaručujúcom skutočne oddychovú dovolenku. Postavený je v krásnom lesíku, obklopený množstvom stromov a zelene. Jazero je vzdialené približne 5 min. pokojnej chôdze. Parkovanie je zabezpečené priamo vo dvore domčeka zdarma.

Kapacita objektu sú 4 dospelé osoby a 2 až 3 deti. Ideálne pre dve rodiny. Kvalitne vybavená kuchyňa, kúpeľňa a izby. K dispozícii je televízor, nafukovací čln, barbecue a gril. Bližšie informácie a aktuálne ceny získate na našich telefónnych číslach alebo e-mailovej adrese.

Fotogaléria Balaton, Pálköve          Orientačná mapa Balaton

 
 
  
Ponuka ubytovania - Krpáčovo
Naša firma je vlastníkom chaty, ktorá sa nachádza v krásnom a pokojnom prostredí Slovenského krasu v Krpáčove, v blízkom susedstve dovolenkového centra Tále. Toto miesto je vyhľadávaným rekreačným a turistickým strediskom. Prechádzajú ním turistické, cyklistické a lyžiarske trasy. Ponúka možnosti návštevy Bystrianskej jaskyne s liečebnými účinkami, peší alebo lanovkový výstup na Chopok, agroturistiku, ale aj rybolov v neďalekých vodných nádržiach a hubársky raj v podobe hojného výskytu suchohríbov.

V zimnej sezóne je oblasť navštevovaná lyžiarmi pre výhodnú polohu zjazdoviek i romantický výhľad.

Chata obsahuje všetky inžinierske siete. Ponúka tri dvojlôžkové izby s možnosťou prísteliek. Má vlastnú kuchynku a kompletné sociálne zariadenie. V zadnej časti pozemku je možnosť príjemného posedenia v altánku alebo pri otvorenom ohni.

Neďaleko chaty sa nachádza hotel s reštauráciou i niekoľko rázovitých kolíb a salašov s miestnymi špecialitami. Parkovanie je možné v blízkosti objektu zdarma. Bližšie informácie a aktuálne ceny získate na našich telefónnych číslach alebo e-mailovej adrese.

Fotogaléria Krpáčovo          Orientačná mapa Krpáčovo

 

Wikings s.r.o., 941 42 Veľké Lovce 448, IČO: 36 759 961, tel.: +421 918 472845, +421 918 251004, e-mail: info@wikings.sk
© 2009 Wikings s.r.o.